Karrier

Számítástechnikai értékesítő (online)

A Laptopszakiról

Légy részese egy piacvezető csapatnak! A Laptopszaki Magyarország egyik vezető cége, amely kifejezett laptop alkatrészek/tartozékok webes kereskedelmével és laptopok szervizelésével foglalkozik.

2011-ben 3 fős start-upként indultunk, mára a 22 fős csapatunkkal évente kb. 40.000 laptop tulajdonosnak nyújtunk barátságos, gyors és szakértő segítséget, hogy minél kevesebb ideig kelljen nélkülözniük a laptopjukat, ha probléma adódik vele.

13 év
13 évesek vagyunk
250.000+
vásárló az elmúlt években
100%
országos lefedettség
100%-ban magyar tulajdonú cég

Bővül a csapatunk, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba 8 órás munkakörben:

MIT JELENT EZ A FELADAT RÖVIDEN?

A 3 fős online számtech. értékesítő csapatunk tagja leszel: olyan ügyfeleknek fogsz telefonon/chaten/e-mailben értékesíteni és tanácsot adni, akik a cég 13 éves jó hírneve miatt nem panaszkodni járnak hozzánk, hanem megbíznak a tudásodban és tapasztalatodban.

Értékesítő vagy, ezért biztosan Téged is motiválnak a kihívások, Laptopszaki értékesítőnek pedig azért klassz lenni, mert a kollégáiddal együtt, egy csapatként, sportszerű módon álltok minden nap az új célokhoz.

Kéthetente a délutáni műszakban (14:00-22:00) teljes héten home office-ban dolgozhatsz, amihez profi Dell monitorokat és Dell laptopot biztosítunk, amik mindig nálad lesznek.

EZEKBEN A FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Értékesítés és support telefonon/chaten/e-mailben: A belépésed után profi szakmai oktatás vár rád, így a termékismereted és a szakértelmed segítségével az lesz a feladatod, hogy felmérd az érdeklődő ügyfelek igényeit, és értékesítsd számukra a tartozékokat, alkatrészeket, szerviz szolgáltatásokat, kiegészítőket.
  • Szervizes laptopok előrögzítése: Te fogod előrögzíteni a a telefonon/chaten/e-mailben érdeklődő ügyfeleinknek a szervizes laptopjait, és a szükséges szervizes szolgáltatásokat értékesíteni. Ezeket a laptopokat az ügyfelek később a szaküzletünkben adják majd át a személyes értékesítőinknek.
  • Szervizes ügyfelek kiértesítése: Te fogod telefonon, vagy sms-ben kiértesíteni, illetve szükséges esetén egyeztetni a szervizes ügyfeleinkkel.
  • Webshopos megrendelések kezelése, ehhez kapcsolódó adminisztráció.

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Minden kiszámítható, korrekt és biztonságos: a fizetésed teljesen bejelentett, mindig percre pontosan érkezik
  • Teljesítmény arányos fizetés: ha jobban teljesítesz, akkor többet keresel
  • Kiszámítható a munkaidőd: nincs túlóra, ezért kellő időd marad a hobbidra (a hétköznapi nyitvatartáson felül, havonta csak egyszer 4 órára kell jönnöd szombatonként)
  • Magyarország egyik vezető laptop tartozék webshopjánál és szervizében dolgozhatsz, ahol stabil háttér vár, és hosszú távon számítunk a munkádra
  • A belváros szívében, a Nagykörúton telnek majd munkanapjaid
  • Váltott műszakban fogsz dolgozni (A. hét - 8:00-16:00, B. hét 14:00-22:00, az A. heti munkavégzés az üzletübkből, a B. heti munkavégzés homeoffice-ból történik)
  • Kéthetente (B. heti munkavégzés) teljes héten home office-ban dolgozhatsz
  • Barátságos a légkör, jófej társaság, akik közé jó bejárni minden nap
  • Dolgozói kedvezményt kapsz az általunk forgalmazott termékekre
  • Születésnapodra extra szabadságot kapsz a cégtől

TÉGED KERESÜNK, HA:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai és "emberi" elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, klassz munkakörnyezetet, és fiatalos, klassz hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel (pályakezdőként is jelentkezhetsz)
  • Legalább alapszinten megérted és beszéled is az angol nyelvet
  • Érdeklődsz a számítástechnika iránt (gondolkodás nélkül fel tudod sorolni, hogy mi a különbség egy SSD és egy HDD között)
  • Motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
  • Segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás jellemez, de nem riadsz meg a klasszikus értékesítéstől sem
  • Szeretsz jó társaságban lenni és neked is fontos, hogy egy jó csapatban dolgozz minden nap
  • Fontos: ha nem ismered annyira a laptopokat, de szereted a számítástechnikát, jelentkezz bátran. Az oktatás során támogatni fogjuk, hogy rövid idő alatt megtanuld azokat, amik a mindennapi munkádhoz szükségesek.

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Ha szenvedélyed a számítástechnika és dolgoztál már értékesítői munkakörben az előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
Munkaidő, juttatások:
Munkaidő
Nincs túlóra
Törzsidő: A. hét - 8:00-16:00 (üzlet), B. hét 14:00-22:00 (homeoffice)
Ebédidő:
Ekkor kezdhetsz:
2024 szeptember
Juttatások
Ingyen üdítő
Ingyen reggeli
Ingyen kávé, tea
Ingyen rágcsa
Házon belüli képzések
Csapatépítő programok
Képzési hozzájárulás
Utazási támogatás
Szükséges nyelvtudás:

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, József körút 67.

Laptopszaki management:
Malatidesz Zsolt
alapító, cégvezető
Szegedi Tamás
Fedák Nándor
kereskedelmi vezető
Lizák Bálint
beszerzési vezető
Lipárt Balázs
B2B üzletágvezető
Illés Valentina
pénzügy
Milyen az élet a Laptopszakinál? Nézd meg a saját szemeddel!
Miért jó velünk dolgozni?
1
TÖBB SZABADIDŐ: olyan helyen dolgozhatsz, ahol kiszámítható a munkaidő, nincs túlóra, ezért kellő szabadidő maradhat a szeretteidre, hobbidra.
2
KORREKT FIZETÉS: olyan fizetést kereshetsz nálunk, amiből tisztességesen megélhetsz Budapesten.
3
MENŐ CSAPAT: olyan csapat tagja lehetsz, ahol jól érzed magad, segítséget és támogatást kapsz a mindennapi munkádban a kollégáktól és a vezetődtől!
Büszkék vagyunk rá, hogy Ők is a partnereink
Telekom
Gyermelyi
Libri
Arukereso
Benu
Máv
Index.hu
Jelenetkezz a(z) Számítástechnikai értékesítő (online) pozícióra a lenti űrlapon keresztül!
Ez fog történni, ha leadod a jelentkezésedet:
1
Ürlap elküldése: első lépésként add meg és küldd el az adataidat!
2
További kérdések: kapni fogsz egy e-mailt, amiben újabb kérdéselet teszünk fel.
3
Hívni fogunk: telefonon fogunk keresni, hogy jobban megismerjünk.